Klub Porzuconych Narzeczonych II Zobacz większe

Klub Porzuconych Narzeczonych II

Nowy

Nowe sytuacje, starzy znajomi i nowe... kłopoty. Zapraszamy po nową dawkę wzruszeń. Porzucone narzeczone wracają do gry.

Więcej szczegółów

30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Joanna Nowak
Liczba stron 322
Wymiary 148x210 mm
Oprawa miękka
Wydawnictwo W.L. Białe Pióro
ISBN 978-83-66600-31-7

Więcej informacji

Ania, Julia i Margo po rozpadzie Klubu Porzuconych Narzeczonych, ścigane złą sławą wykreowaną w brukowcu, postanawiają mimo wszystko wziąć się w garść i zadbać każda o siebie - wbrew plotkom, wbrew przeciwnościom losu. Lecz czy życie bez przyjaciółek będzie łatwiejsze, zwłaszcza gdy nie szczędzi nowych razów? W najbardziej niespodziewanym momencie drogi kapeenek znów się krzyżują. Gdy potrzebna jest pomoc na bok idą dawne animozje i nieufność.  Lecz czy po tym, co zrobiła, znajdzie się pośród przyjaciółek... miejsce dla Kamili?

  

„Kolejny tom i kolejna bomba!

Mam wrażenie, że z każdą swoją książką autorka stawia poprzeczkę coraz wyżej. Uwielbiam pomysłowość pani Joanny, bo co pomyślę, że już będzie cudownie i fajnie, i spokój, to ona znów coś takiego wymyśla, że mnie z fotela wyrywa i emocje zaczynają się kotłować, a adrenalina skacze! I po co komu skok na bungee czy na spadochronie, gdy wystarczy sobie taką książkę poczytać ;)”

Romantyczny Akapit

 

„Historia o kobietach po przejściach, które połączył przypadek. Przewrotny los zadrwił z nich i wystawił na próbę ich przyjaźń. Kolejny raz przekonałam się, że o szczęście musimy zadbać sami oraz że wsparcie życzliwych nam osób ma niesamowitą moc. Ta powieść rozbawi Was i wzruszy. Emocje będą Wam towarzyszyć do ostatniego zdania, po przeczytaniu którego będziecie czuli niedosyt. Tak jak ja!”

  Czytam dla przyjemności

Opinie

Napisz opinię

Klub Porzuconych Narzeczonych II

Klub Porzuconych Narzeczonych II

Nowe sytuacje, starzy znajomi i nowe... kłopoty. Zapraszamy po nową dawkę wzruszeń. Porzucone narzeczone wracają do gry.

Napisz opinię

Produkty powiązane