Wymazać z pamięci Zobacz większe

Wymazać z pamięci

Nowy

Są wydarzenia, które nie powinny mieć miejsca i wspomnienia, które chcemy wymazać z pamięci. Wzruszająca opowieść o miłości, która leczy rany.

Więcej szczegółów

30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Joanna Zając
Liczba stron 302
Wymiary 148x210
Oprawa miękka
Wydawnictwo WL Białe Pióro
ISBN 978-83-66600-40-9

Więcej informacji

Są wydarzenia, które nie powinny mieć miejsca i wspomnienia, które chcemy wymazać z pamięci.

*

Julia to młoda kobieta poszukująca własnego kawałka nieba. Jak każdy z nas pragnie akceptacji, szczęścia i prawdziwej miłości. Mimo młodego wieku ma bogaty bagaż doświadczeń życiowych. Nie wie kim jest jej ojciec. Nie toleruje ojczyma. Nie akceptuje swojej przyrodniej siostry. Nie może dojść do porozumienia z własną matką. Narastające konflikty sprawiają że dziewczyna wyprowadza się z domu. Wynajmuje pokoik u przesympatycznej i zabawnej staruszki o imieniu Rozalia. Nie bez powodu los skrzyżował drogi tych dwóch kobiet. Za przyczyną energicznej i dobrodusznej Rozalii, w życie Julii wkrada się spokój i harmonia. Ale czy można uciec od duchów przeszłości, jeśli wciąż żyją one we wspomnieniach? Jak to możliwe że najbliżsi nam ludzie wiedzą o nas najmniej? Czy Julka zdoła otworzyć się na innych, a tym samym znajdzie to czego szuka? Czy przytłoczeni własnymi problemami jesteśmy w stanie skutecznie pomagać innym? Tego dowiecie się po przeczytaniu Wymazać z pamięci.

 

*

Są momenty, których nie potrafimy wymazać z pamięci. Ale są ludzie, którzy uczą nas żyć dalej. Przyjaźń i miłość nie patrzą na różnicę wieku, charakteru czy pochodzenia.

Historia Julki niesie nadzieję. I wiarę w to, że wydarzenia z przeszłości nie muszą zaważyć na przyszłości. Wzruszenia i emocje gwarantowane!

Recenzje dropsa Książkowego

*

Przeszłość bywa piękna, ale też i bolesna. Potrafi rzutować na myślenie, postrzeganie świata, na codzienne życie. Złe chwile chciałoby się wymazać z pamięci, jednak one wyciszają się na krótki okres, by później uderzyć z podwójną siłą w najmniej odpowiednim momencie. Do tego nagromadzone problemy, brak pomocy mogą doprowadzić do ostateczności. Jak bohaterka poradzi sobie z tym wszystkim ? Czy będzie w stanie zawalczyć o swoje szczęście ?

Czytamy bo kochamy

Opinie

Napisz opinię

Wymazać z pamięci

Wymazać z pamięci

Są wydarzenia, które nie powinny mieć miejsca i wspomnienia, które chcemy wymazać z pamięci. Wzruszająca opowieść o miłości, która leczy rany.

Napisz opinię

Produkty powiązane