Sekrety Welu Zobacz większe

Sekrety Welu

Nowy

W powietrzu nad brzegiem tej rzeki unosi się czar prawdziwej miłości.

 

Więcej szczegółów

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Anna Balińska
Liczba stron 204
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-66004-08-9

Więcej informacji

Małgorzata tuż po maturze wraca do rodzinnego Lidzbarka położonego nad rzeką Wel. Jej romantyczna dusza zawiodła ją do ulubionej kawiarenki, w której poznaje błękitnookiego Antoniego. Między dwojgiem wybucha płomienny romans. I choć wielka miłość wydaje się być niezniszczalna, okrutny los rozdziela kochanków. Małgorzata wyjeżdża do Warszawy, usiłując wymazać pierwszą miłość z serca. Wiele lat później wnuczka Małgorzaty zakochuje się w chłopcu... z Lidzbarka. Niesforny los dosłownie wysyła Małgorzacie zaproszenie nad Wel. Czy kobieta odwiedzi Lidzbark, ruszając w sentymentalną podróż? I czy szemrząca rzeka może być dobrym powiernikiem miłosnych sekretów?

Istnieje legenda przekazywana od pokoleń, która mówi o tym, że nad brzegiem rzeki Wel zrodziła się wielka miłość dająca początki miastu Lidzbark, jednak nie o tym jest ta opowieść, ale o innej, równie pięknej miłości.

„Powieść jest piękna! Wzruszająca, pełna emocji i to nie tylko tych pozytywnych. Powinni ją przeczytać wszyscy rodzice, którym po głowie chodzi swatanie swoich córek z kimś, według nich, bardziej odpowiednim. To przestroga, że nie szata czyni człowieka – o czym ludzie tak często zapominają”.

Romantyczny Akapit

Opinie

Napisz opinię

Sekrety Welu

Sekrety Welu

W powietrzu nad brzegiem tej rzeki unosi się czar prawdziwej miłości.

 

Napisz opinię

Produkty powiązane