Furia Zobacz większe

Furia (e-book - format epub, mobi)

Nowy

Furia to zakończenie losów Karoliny Ciesielksiej, bohaterki Obłędu i Fatum. Kobieta obdarzona niecodziennym darem jasnowidzenia zmaga się z tym przekleństwem.

Więcej szczegółów

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Jolanta Bartoś
Liczba stron 230
Oprawa epub, mobi - wysyłany na adres e-mail po opłaceniu
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-66004-62-7

Więcej informacji

Furia to zakończenie losów Karoliny Ciesielksiej, bohaterki Obłędu i Fatum. Kobieta obdarzona niecodziennym darem jasnowidzenia zmaga się z tym przekleństwem. Gdy pozornie jej życie wraca do normy, zaczyna budowę domu i oczekuje narodzin dziecka. Ale zło nie zamierza odpuścić. Karolinie po raz kolejny przyjdzie walczyć z nienawiścią, która osacza ją z każdej strony.

Jolanta Bartoś nie oszczędziła Karoliny Ciesielskiej. Wizje, koszmary, tajemnica rodzinna oraz ogromna tragedia osobista. A wszystko podszyte tak wielką nienawiścią, że współczucie dla kobiety towarzyszy od pierwszych stron. Nic, tylko czytać, śledząc akcję, trzymającą w napięciu aż do ostatniej strony.

Adam Widerski, Daj się złapać książce

Jeśli po odłożeniu książki zaczynasz o niej śnić, to oznacza, że dopadła Cię FURIA. Jolanta Bartoś uzależnia i przyciąga, wprowadzając czytelnika w stan, którego nie chce wymazać ze swojej świadomości. Gdy Twój umysł spijać będzie treść fabuły, przejdzie Cię zimny dreszcz. Trzecia część trylogii to kunsztownie zawiązany finał historii, która wryje się w Twoją pamięć po wsze czasy. Nie traćcie czasu i sięgnijcie po twórczość Jolanty Bartoś.

Tomasz Kosik, Czyt-NIK

Furia to tajfun: porwie Cię, osaczy i wstrząśnie Twoim światem. Pełen napięcia i nieprzewidywalny finał mrocznej trylogii. Jesteś gotowy na podróż w głąb otchłani?

Renata Przybysz, Diabeł poleca

Jolanta Bartoś po raz kolejny zabiera swoich czytelników w paraliżującą, niebezpieczną podróż, gdzie staną oko w oko z obezwładniającym mrokiem, przeszywającym strachem i nienawiścią, która zaraża w zastraszającym tempie. Odważ się przepaść w tej hipnotyzującej lekturze i razem z bohaterami stań do bezlitosnej walki z kwintesencją zła, które nie cofnie się przed niczym, aby zarzucić na Ciebie swe wyniszczające sidła. Solidna porcja niezapomnianych, wywołujących dreszcze doznań gwarantowana!

Anna Rydzewska, Z fascynacją o książkach

Furia Efekt motyla:

Pisarka jak zwykle nie zawodzi i po emocjonalnych torturach, jakie zafundowała odurzającą lekturą, zaskakuje alternatywnym zakończeniem, które nie tylko udowadnia potęgę pozornie niewiele znaczących elementów, zwłaszcza w walce dobra ze złem, lecz także na nowo rozpala ciekawość i niedawne intensywne uczucia. Każdego, kto jest gotów na nowo przeżyć najmocniejszą część tej mrocznej powieści, czeka niezapomniane i piekielne przeżycie, które będzie mu się śniło jeszcze przez wiele niespokojnych nocy.

Anna Rydzewska, Z fascynacją o książkach

Jolanta Bartoś to mistrzyni napięcia. Zaskakiwanie czytelników to jej specjalność. Zamknij oczy, wsłuchaj się w trzepot motylich skrzydeł i poczuj najprawdziwszą grozę.

Renata Przybysz, Diabeł poleca

Życie płata nam różne figle, kierując losem w niechciane kierunki. Nie raz jeden mały szczegół może wywrócić los do góry nogami. Furia. Efekt motyla Jolanty Bartoś uświadamia nam, jak mały szczegół może wywołać wielkie zmiany. Zatem łapcie książkę w dłonie i poznajcie nowy wariant zakończenia trylogii.

Tomasz Kosik, Czyt-NIK

Opinie

Napisz opinię

Furia (e-book - format epub, mobi)

Furia (e-book - format epub, mobi)

Furia to zakończenie losów Karoliny Ciesielksiej, bohaterki Obłędu i Fatum. Kobieta obdarzona niecodziennym darem jasnowidzenia zmaga się z tym przekleństwem.

Napisz opinię

Produkty powiązane