Lawendowe nuty Zobacz większe

Lawendowe nuty (e-book)

Nowy

Spotkali przypadkiem: młodzi, obydwoje leczący rany po nieudanych związkach, tancerka i muzyk.

Więcej szczegółów

12,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Róża Musiał
Liczba stron 275
Oprawa e-book
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-66004-11-5

Więcej informacji

Spotkali przypadkiem: młodzi, obydwoje leczący rany po nieudanych związkach, tancerka i muzyk. Upojna noc w lawednowym ogrodzie zapadła głęboko w ich serca i choć los ich rozdzielił, nie potrafili o sobie zapomnieć. Turniej tańca, sekrety rodzinne i zazdrość. To wszystko stanie na drodze do ich szczęścia – połączy ich czy rozdzieli? Sprawdźcie sami.

Piękna okładka cieszy oko, a fabuła powieści porywa i zaskakuje. Daj się porwać zapachowi lawendy i muzyce, która rozpala zmysły. Przeżyj z bohaterami przygodę, której nigdy nie zapomnisz.

Magdalena Szymczyk/ www.czytammwpociagu.blogspot.com

Miłość, pożądanie, zazdrość, zawiść i cała paleta innych nie zawsze pozytywnych uczuć, wręcz wylewa się z kart powieści, uniemożliwiając, pozostanie obojętnym i niewzruszonym podczas lektury „Lawendowych nut”. Ten debiut, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, jest bez wątpienia wart poznania.

Agnieszka Zabawa/www.pośredniczka-książek.pl

Lawendowe nuty to pełna emocji powieść, która nie raz zaskoczy nas swoją nieprzewidywalnością. Nigdy nie wyjawione, rodzinne sekrety mogą nieść za sobą wiele konsekwencji. To książka, którą zdecydowanie musicie przeczytać.

Żaneta Domurad/milionyksiazek.blogspot.com

Lawendowe nuty to historia opowiedziana uczuciami przelanymi na papier. Autorka zaprasza nas na wycieczkę po Polsce i Francji, w której poznajemy różnych bohaterów. Mamy tu mieszankę miłości, zazdrości, tęsknoty, choroby psychicznej... Uczestnicząc w chwilach szczęścia i smutku, zastanawiamy się, czy prawdziwa miłość naprawdę przetrwa wszystko.

Agnieszka Nikczyńska /Książki takie jak my

Opinie

Napisz opinię

Lawendowe nuty (e-book)

Lawendowe nuty (e-book)

Spotkali przypadkiem: młodzi, obydwoje leczący rany po nieudanych związkach, tancerka i muzyk.

Napisz opinię