Ta kobieta Zobacz większe

Ta kobieta (Wydanie II, 2023r.)

Nowy

Czasem jest ciężko nazwać rzeczy po imieniu, przyjąć prawdę, która maskuje się fałszem i pustymi frazesami. Czasem ciężko jest… pozwolić sobie pomóc.

Więcej szczegółów

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Elżbieta Stępień
Liczba stron 244
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-66004-03-0

Więcej informacji

Czasem jest ciężko nazwać rzeczy po imieniu, przyjąć prawdę, która maskuje się fałszem i pustymi frazesami. Czasem ciężko jest… pozwolić sobie pomóc. Ta kobieta ma imię, rodzinę, dzieci i marzenia. Autorka dotyka spraw, które często dzieją się ukryte przed światem w czterech ścianach domów. Alkoholizm, przemoc, w efekcie syndrom ofiary – zastraszonej, zdeprecjonowanej, pozbawionej marzeń i co najgorsze – uzależnionej od swojego „kata”.

Amelia żyła złudzeniami, dopóki nie wydarzyło się zbyt wiele zła. Los postawił jednak na jej ścieżce właściwych ludzi. Czy wreszcie uwierzy w siebie i zacznie walczyć o swoją rzeczywistość?

Emocjonalna, wzruszająca, empatyczna i niezwykle prawdziwa opowieść o tym, że wszystko zależy od nas samych, naszej siły i wytrwałości. To nieprawda, że kobiety są słabe. Nieprawda, że są same.

Przekonajcie się!

Szczerze polecam!

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

www.nietypowerecenzje.blogspot.com

„Ta kobieta” to wnikliwe studium kobiety gnębionej i manipulowanej. To również przejmujący portret rodziny, która drży w posadach. Wstrząsająca historia Amelii z pewnością jest lekturą niezwykle wartościową.

Maja Szkolniak

www.zaczytanadosamegorana1.blogspot.com

Dlaczego podatek od miłości musi być czasami tak wysoki? Czy mężczyźnie tak trudno jest przyjąć, że ktoś go kocha, ale nie jest jego niewolnikiem? Z jakiego powodu musi udowadniać: kto tu rządzi? Czemu nie może po prostu przytulić i być szczęśliwym, że ma rodzinę, ciepły dom, żonę, która o niego dba nie dlatego, że ma coś czego nie mają inni, ale dlatego, że kocha. Dlaczego może trwonić kasę na inne kobiety (na kieckę dla dziuni, która usiłuje wyciągnąć ile wlezie ze starego pryka), a żałuje na dom, dzieci, rachunki, kredyty. Czemu ktoś, kto go kocha musi się bać – o szczęście, o zdrowie, o życie... Alkohol w nadmiarze – to zły doradca, kochanka, nawet świetna – to zły doradca. Życie jest jedno. Jak łatwo je stracić. Pstryk... i zgaśnie twoje światło. Chcesz tego???

„Ta kobieta”… Tę książkę po prostu trzeba przeczytać.

Agnieszka Kazała (pisarz, ilustrator)

PATRONI Medialni:

  • Pomiędzy stronami - gazeta lokalna

  • Puls Radomska- portal informacyjny

  • Dziennik Łódzki - "Co nowego"

  • radomsko.nasze miasto

  • Radomsko 24.pl

  • Radio ERA

  • Gazeta Radomszczańska

Opinie

Napisz opinię

Ta kobieta (Wydanie II, 2023r.)

Ta kobieta (Wydanie II, 2023r.)

Czasem jest ciężko nazwać rzeczy po imieniu, przyjąć prawdę, która maskuje się fałszem i pustymi frazesami. Czasem ciężko jest… pozwolić sobie pomóc.

Napisz opinię