Wcale mi nie zależy Zobacz większe

Wcale mi nie zależy (e-book, format epub plus mobi)

Nowy

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom?

Więcej szczegółów

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Mira Białkowska
Liczba stron 342
Oprawa epub, mobi - wysyłany na adres e-mail po opłaceniu
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-64426-96-4

Więcej informacji

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom? Skąd! Dojrzałe kobiety są jak wino! I wiedzą czego chcą! Nawet jeśli się jest typem księżniczki, której na niczym nie zależy... to czasem zdążyć się może, że korona spodnie pod naporem zwykłych spraw, a wtedy... może właśnie zjawi się książę, chociaż bez konia i w bojówkach lub ze stetoskopem na szyi. Czasem dla odczarowania rzeczywistości przyda się miotła z czerwoną kokardą. Czasem wystarczy uśmiech. Pełna wigoru, humorystyczna opowieść o życiu i stosunkach damsko-męskich, przy której można się i wzruszyć i setnie ubawić.

„Zabawna opowieść o tym, co w życiu najważniejsze. Śmiech, wzruszenie, przyjaźń i... miłość”

Anita Scharmach

 „Wcale mi nie zależy to powieść ukazująca codzienność w niezwykle optymistyczny sposób. Jest taka delikatna, subtelna, a zarazem bardzo życiowa. Jest to historia przedstawiona w sposób dojrzały i przemyślany, z solidną dawką poczucia humoru. Z pewnością zawładnie sercami Czytelników. Gorąco polecam!”

Anna Kasiuk

 „Ciepła, wciągająca powieść z realistycznie wykreowanymi bohaterami. Momentami można uśmiać się do łez. Dla nas, kobiet, które często unosimy się honorem, płynie z tej historii taka nauka: czasem warto schować przysłowiową koronę do kieszeni, bo ona przeszkadza w spełnianiu marzeń i odnajdowaniu miłości. Co za tym idzie – szczęścia w życiu. Książka pozostawiła po sobie wiele miłych wrażeń, żałuję, że tak szybko się skończyła. Idealny prezent dla ukochanej kobiety”.

Natalia Świerczyńska, www.madrepisanie.pl

 „Emerytura wcale nie oznacza siedzenia w fotelu z ciepłymi kapciami na stopach. Najlepszym tego dowodem są dwie bohaterki najnowszej powieści Miry Białkowskiej. Aktywne seniorki chłoną życie niczym gąbka, swoją charyzmą i aktywnością zawstydzając niejednego młodego człowieka. Wesoła, momentami skoczna, ale też refleksyjna i nietypowa opowieść o prawdziwych, nieskrywanych uczuciach oraz o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno. Można się pośmiać i powzruszać. Mira autentycznie pisze o życiu, nie zacierając przy tym jego śladów, skrzętnie obdarzając swoje bohaterki swoimi talentami. Szczerze polecam!”

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

 „W świecie, gdzie wiek bywa dla kobiety wyrokiem i skazuje ją często na swoistą niewidzialność, bohaterka książki Miry Białkowskiej pokazuje, że nie tylko trzeba, ale i można walczyć o siebie, o marzenia i o samorealizację. Monika to jednak nie taka znowu miła „starsza pani”, to osoba z charakterem, marzeniami i pomysłem na siebie, choć czasami wzbudza skrajne emocje. Powieść dla kobiet młodych, które myślą, że jeszcze mają czas na wszystko i niczego im się nie chce, oraz dla starszych, które wiedzą, że czasu już prawie nie mają i dlatego, jakby na przekór, potrafią się bawić, kochać i tworzyć.”

Iwona Banach pisarka, felietonistka w magazynie „Życie i pasje”

Opinie

Napisz opinię

Wcale mi nie zależy (e-book, format epub plus mobi)

Wcale mi nie zależy (e-book, format epub plus mobi)

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom?

Napisz opinię

Produkty powiązane