Wcale mi nie zależy Zobacz większe

Wcale mi nie zależy

Nowy

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom?

Więcej szczegółów

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Mira Białkowska
Liczba stron 342
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-64426-96-4

Więcej informacji

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom? Skąd! Dojrzałe kobiety są jak wino! I wiedzą czego chcą! Nawet jeśli się jest typem księżniczki, której na niczym nie zależy... to czasem zdążyć się może, że korona spodnie pod naporem zwykłych spraw, a wtedy... może właśnie zjawi się książę, chociaż bez konia i w bojówkach lub ze stetoskopem na szyi. Czasem dla odczarowania rzeczywistości przyda się miotła z czerwoną kokardą. Czasem wystarczy uśmiech. Pełna wigoru, humorystyczna opowieść o życiu i stosunkach damsko-męskich, przy której można się i wzruszyć i setnie ubawić.

„Zabawna opowieść o tym, co w życiu najważniejsze. Śmiech, wzruszenie, przyjaźń i... miłość”

Anita Scharmach

 „Wcale mi nie zależy to powieść ukazująca codzienność w niezwykle optymistyczny sposób. Jest taka delikatna, subtelna, a zarazem bardzo życiowa. Jest to historia przedstawiona w sposób dojrzały i przemyślany, z solidną dawką poczucia humoru. Z pewnością zawładnie sercami Czytelników. Gorąco polecam!”

Anna Kasiuk

 „Ciepła, wciągająca powieść z realistycznie wykreowanymi bohaterami. Momentami można uśmiać się do łez. Dla nas, kobiet, które często unosimy się honorem, płynie z tej historii taka nauka: czasem warto schować przysłowiową koronę do kieszeni, bo ona przeszkadza w spełnianiu marzeń i odnajdowaniu miłości. Co za tym idzie – szczęścia w życiu. Książka pozostawiła po sobie wiele miłych wrażeń, żałuję, że tak szybko się skończyła. Idealny prezent dla ukochanej kobiety”.

Natalia Świerczyńska, www.madrepisanie.pl

 „Emerytura wcale nie oznacza siedzenia w fotelu z ciepłymi kapciami na stopach. Najlepszym tego dowodem są dwie bohaterki najnowszej powieści Miry Białkowskiej. Aktywne seniorki chłoną życie niczym gąbka, swoją charyzmą i aktywnością zawstydzając niejednego młodego człowieka. Wesoła, momentami skoczna, ale też refleksyjna i nietypowa opowieść o prawdziwych, nieskrywanych uczuciach oraz o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno. Można się pośmiać i powzruszać. Mira autentycznie pisze o życiu, nie zacierając przy tym jego śladów, skrzętnie obdarzając swoje bohaterki swoimi talentami. Szczerze polecam!”

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

 „W świecie, gdzie wiek bywa dla kobiety wyrokiem i skazuje ją często na swoistą niewidzialność, bohaterka książki Miry Białkowskiej pokazuje, że nie tylko trzeba, ale i można walczyć o siebie, o marzenia i o samorealizację. Monika to jednak nie taka znowu miła „starsza pani”, to osoba z charakterem, marzeniami i pomysłem na siebie, choć czasami wzbudza skrajne emocje. Powieść dla kobiet młodych, które myślą, że jeszcze mają czas na wszystko i niczego im się nie chce, oraz dla starszych, które wiedzą, że czasu już prawie nie mają i dlatego, jakby na przekór, potrafią się bawić, kochać i tworzyć.”

Iwona Banach pisarka, felietonistka w magazynie „Życie i pasje”

Opinie

Napisz opinię

Wcale mi nie zależy

Wcale mi nie zależy

Czy życie musi płynąć samotnie, nawet jeśli to, co w nim najlepsze już nas spotkało, a potem przeminęło? Czy miłość życia może się przytrafiać tylko nastolatkom?

Napisz opinię