Tofik i przyjaciele Zobacz większe

Tofik i przyjaciele

Nowy

Jeśli myślicie, że smoki nie istnieją, to jesteście w dużym błędzie. Tofik, to sympatyczny i niezwykły mały smoczek, który pojawił się w życiu pewnej rodziny zupełnie niespodziewanie.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor Agnieszka Kazała
Liczba stron 140
Oprawa twarda
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN 978-83-64426-75-9

Więcej informacji

Jeśli myślicie, że smoki nie istnieją, to jesteście w dużym błędzie. Tofik, to sympatyczny i niezwykły mały smoczek, który pojawił się w życiu pewnej rodziny zupełnie niespodziewanie. Tajemniczy Tofik uczy dzieci, jak ważną rolę w naszym życiu pełni ekologia, zdrowe odżywianie, ruch, a nie tylko siedzenie przed komputerem, bierność i gry elektroniczne. Ważne jest wspólne spędzanie wolnego czasu, a nawet jak się okaże, opieka nad własnym ogródkiem i przyjaźń, ta prawdziwa, szczera. Poznajcie świat Tofika, który zachwyci Was mądrością, praktycznym podejściem do otaczającej go rzeczywistości, sprytem. Czy uda mu się skraść Wasze serca? Polecam!

Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

www.nietypowerecenzje.blogspot.com

Opinie

Oceń 
2022-11-18

Recenzja

Dziś przedstawiam Wam kolejną książkę dla dzieci autorstwa Pani Agnieszka Kazała . Bardzo lubię publikacje Autorki, bo w każdej lekturze dziecięcej poza świetną zabawą przekazuje też ważne i mądre treści. W przypadku tej pozycji, było podobnie. Dodatkowo, po prostu zakochałam się w okładce, bo fioletowy to jeden z moich ulubionych kolorów ????????. Co zatem znajdziemy w tej publikacji? O tym kilka słów poniżej.

Głównym bohaterem tej opowieści, jest mały, fioletowy smok o imieniu Tofik. Pojawił się on w domu pewnej rodziny, gdzie między innymi mieszkało rodzeństwo : Jaś i Zosia. Po pewnym czasie zwierzątko zaprzyjaźnia się z dziećmi i uczy ich wartościowych rzeczy. Dowiedzą się między innymi tego, jak zdrowo się odżywiać czy jak odpowiednio dbać o ekologię. Jest to dla nich miła odmiana, bo teraz bardzo dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Wcześniej najważniejsze bowiem dla nich były tylko gry komputerowe. Okazuje się, że wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, może być wspaniałą zabawą i nauką jednocześnie. Ponadto, dowiemy się, jak ważna jest szczera przyjaźń i jak odpowiednio zajmować się ogródkiem. Skąd wziął się Tofik ? Jak naprawdę się nazywał? Czy będzie potrafił przekonać Was do siebie ? Czy da się lubić? Odpowiedzi znajdziecie podczas lektury.

Jak zwykle Autorka mnie nie zawiodła. W bardzo przystępny sposób przekazuje małym czytelnikom istotne informacje i niewątpliwie sprawia, że trudno się oderwać oj jej książek. Ponadto, na końcu lektury znajdziemy miejsce na nasze własne rysunki. Kolejna interesująca pozycja, która opowiada nam o prawdziwej przyjaźni, ekologii oraz o uprawie roślin. Doskonale nadaje się jako bajka na dobranoc. Może też posłużyć starszym dzieciom do nauki czytania, bo ma dużą czcionkę. Jak zwykle jestem zachwycona wyczuciem, jakie Autorka posiada opisując historie dla najmłodszych czytelników. Wszystko jest przedstawione w przystępny sposób a na dodatek może pobudzać naszą wyobraźnię. Jeśli szukacie ciekawych bajek dla swoich pociech, to ta historia będzie idealnym prezentem. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce za egzemplarz do recenzji. Z wielką radością polecam Wam tego fioletowego smoka ???? i przyznaję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów !!! ????????

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Tofik i przyjaciele

Tofik i przyjaciele

Jeśli myślicie, że smoki nie istnieją, to jesteście w dużym błędzie. Tofik, to sympatyczny i niezwykły mały smoczek, który pojawił się w życiu pewnej rodziny zupełnie niespodziewanie.

Napisz opinię