Notros Zobacz większe

Notros

Nowy

Ta ciepła i emocjonalna bajka pokazuje los jaki może spotkać psa pozostawionego bez opieki w samochodzie w upalne popołudnie. Notros opuszcza nagrzany samochód, w którym go zamknięto na sklepowym parkingu

Więcej szczegółów

25,00 zł

Add to wishlist

Opis

Autor Małgorzata Urszula Laska
Liczba stron 130
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Białe Pióro
ISBN ISBN 978-83-64426-81-0

Więcej informacji

Ta ciepła i emocjonalna bajka pokazuje los jaki może spotkać psa pozostawionego bez opieki w samochodzie w upalne popołudnie. Notros opuszcza nagrzany samochód, w którym go zamknięto na sklepowym parkingu. Goniąc za szopem gubi się i nie może odszukać swojej pani. Zanim odnajdzie dom przeżyje mnóstwo ciekawych przygód. Towarzyszyć mu w nich będą bohaterowie – dwa zwierzęta należące do gatunków będących w Polsce pod ścisłą ochroną i jeden uroczy, psotny szop.

Pod warstwą tkliwej, ujmującej za serce historii skryte są sylwetki niecodziennych bohaterów, których życie i sposoby na przetrwanie w różnych sytuacjach poznajemy. Co wiemy o takich zwierzętach jak: szop pracz, ryś czy żbik? Czy mogą zaprzyjaźnić się z rasowym psem? Czy taki rasowy pies może wyglądać jak przybłęda? Kto mu pomoże, kto pokocha?

Wszystkiego dowiecie się z tej urokliwej książeczki oczywiście z kolorowankową niespodzianką dla małych czytelników.

Opinie

Oceń 
2017-04-24

Ciepła i emocjonalna bajka.

„Notros” to ciepła i bardzo emocjonalna bajka, która pokazuje los zagubionego psa. Notros zagubi się swojej pani, ale zanim odnajdzie dom przeżyje mnóstwo ciekawych przygód. Towarzyszyć mu w nich będą bohaterowie – dwa zwierzęta należące do gatunków będących w Polsce pod ścisłą ochroną i jeden uroczy, psotny szop.

Małgorzata Urszula Laska po raz kolejny pod warstwą tkliwej, ujmującej za serce historii utkała sylwetki niecodziennych bohaterów, pokazując ich życie i sposoby przetrwania w różnych sytuacjach. Czy zaprzyjaźnią się z Notrosem?
Tego dowiecie się z książeczki, z niespodzianką dla małych czytelników.
Mój młodszy syn Staś śledził losy Notrosa z zapartym tchem, ciekaw, jak cała ta jego historia się zakończy. Znakomita na wspólne chwile z dzieckiem, zarówno tym małym, jak i dużym.
Polecamy!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Notros

Notros

Ta ciepła i emocjonalna bajka pokazuje los jaki może spotkać psa pozostawionego bez opieki w samochodzie w upalne popołudnie. Notros opuszcza nagrzany samochód, w którym go zamknięto na sklepowym parkingu

Napisz opinię